REGISTRÁCIA OBCHODNÉHO PARTNERA


PRE VAŠU INFORMÁCIU : Registrácia je povinná len pre obchodníkov, veľkoodberateľov! - Objednávanie tovaru cez náš maloobchod ( online shop ) je voľne prístupné aj bez registrácie zákazníka!

Registráciu schválime jedine pre takých živnostníkov, podnikateľských subjektov - ktorí vlastnia maloobchodnú predajňu, alebo prevádzkujú e-shop s detským oblečením! Pri registrácii obchodníci sú povinný uviesť svoje IČO. Po následnom overení IČO a predmetu podnikania budú zaradení do statusu "Registrovaný zákazník".

Registrovaný zákazník môže využívať našu službu : e-shop pre veľkoodberatelov , objednať tovar za veľkoobchodné ceny. 

Chcete ste sa stať našim obchodným partnerom? V tomto prípade je potrebné vyplniť formulár:

Registrácia

Meno

*

Prihlasovacie meno

*

Heslo

*

Heslo ešte raz

*

E-mail

*

Adreasa

Mesto

PSČ

Telefón

*

Firma

*

IČO

*

DIČ

*

 
Vyplňte prosím všetky položky označené symbolom *.
Prečítal som a súhlasím s Obchodnými podmienkami a Ochranou osobných údajov
 

Dôležité upozornenie :

Registrovaný zákazník (firma) a ním oprávnené fyzické osoby sú povinné zvoliť si také prihlasovacie heslo aby nebolo jednoducho odvoditeľné z ich iných dostupných údajov. Tiež sú povinné svoje prihlasovacie údaje (prihlasovacie meno a heslo) udržiavať v tajnosti, ako aj zabezpečiť, aby sa k nim nedostala iná (nepovolaná) osoba. Najmä je zakázané poskytnúť svoje prihlasovacie údaje iným osobám ako je samotný Registrovaný zákazník a ním poverená fyzická osoba.

Registrovaný zákazník je povinný v prípade podozrenia zneužitia prihlasovacích údajov bezodkladne zmeniť prihlasovacie heslo, zablokovať alebo zrušiť konkrétny prístup, prípadne prijať iné opatrenia vrátane požiadania Prevádzkovateľa obchodu o súčinnosť tak, aby bol znemožnený neoprávnený prístup k ním spravovaným údajom.

 

 

Informácie uvedené na internetových stránkach spoločnosti Benatti s.r.o. sú chránené autorským právom. Žiadna časť internetových stránok sa nesmie bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora rozširovať alebo reprodukovať. - Copyright © 2008-2017 by Benatti.

ÚVOD | HORE

Prehlásenie o ochrane osobných údajov :

Osobné údaje sú chránené pred zverejnením a použitím treťou osobou. Sú použité iba pre zaslanie objednanej zásielky a pre kumunikáciu so zákazníkom alebo s obchodným partnerom.