Predaj kolekcie

 
Navštívte nás osobne - Maloobchodná predajňa v Štúrove a v Leviciach
 

 

Hľadáte vhodný darček ale neviete sa rozhodnúť? Darčekové poukážky všetko vyriešia. Darujte darčekový poukaz v hodnote 15, 20 a 50 EUR a výber samotného darčeka tak vložíte do správnych rúk.

Darčekové poukážky vám vydáme v našej predajni v Štúrove a v Leviciach.

 

PREDAJŇA BENATTI - ŠTÚROVO


OTVÁRACIA DOBA :
Pondelok - Piatok | 09:00-12:00 13:00-17:00
Sobota | 09:00-12:00
Nedeľa | Voľno - Zatvorené

Predajňa na facebooku :

Čaká na Vás naša predajňa, v ktorej si môžete vyberať z celého nášho sortimentu a taktiež vyzdvihnúť na internete objednaný tovar.

 
 
PREDAJŇA BENATTI - LEVICE

OTVÁRACIA DOBA :
Pondelok - Piatok | 09:00-12:00 13:00-17:00
Sobota | 09:00-12:00
Nedeľa | Voľno – Zatvorené

Predajňa na facebooku :

 

Ďakujeme Vám za priazeň a dôveru, ktorú nám prejavujete vašimi nákupmi. Urobíme všetko preto, aby sme si Vašu dôveru a priazeň zachovali. Na uvedený účel sme Vám pripravili vernostný program.

 

VERNOSTNÝ PROGRAM FIRMY BENATTI PRE SVOJICH STÁLICH ZÁKAZNÍKOV - ŠTÚROVO


Ak ste častým návštevníkom u nás , žiadajte si Vašu zákaznícku "OK BONUS KARTU", ktorá Vám ponúka výhody nakupovania v predajni. Kartu vydáme v našej predajni v Štúrove pre každú  fyzickú osobu na základe jej žiadosti. Viac INFO nájdete tu.

Súčasťou vernostného programu je aj  "NOVORODENECKÁ KARTA", na ktorú  poskytujeme zľavu  pre novorodeniatka a to vo výške 10% z hodnoty každého nákupu detského ošatenia do 1 roka po narodení dieťaťa. Novorodenecká karta je neprenosná, platná len s predložením OP držiteľa karty.

Zľavy podľa týchto kariet je možné uplatniť si pri kúpe tovaru iba priamo v predajni, nie cez  ONLINE SHOP! Neplatia na iné vyhlásené akcie!

 

Informácie uvedené na internetových stránkach spoločnosti Benatti s.r.o. sú chránené autorským právom. Žiadna časť internetových stránok sa nesmie bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora rozširovať alebo reprodukovať. - Copyright © 2008-2017 by Benatti.

ÚVOD | HORE